На Буковині відбуваються матчі другого сезону Чернівецької Обласної Баскетбольної ліги.

Результати матчів:


Дівчата (2003-2004 р.н., старша група)

Підгрупа «А»

1 тур (Чернівці, 11 лютого)

СЗОШ №22 «CHE-BASKET» – Герцаївська ЗОШ – 68:27

Мамаївська ДЮСШ – Великокучурівська ДЮСШ – 57:39

Великокучурівська ДЮСШ – Герцаївська ЗОШ – 34:33

СЗОШ №22 «CHE-BASKET» – Мамаївська ДЮСШ – 69:37

2 тур (Герца, 13 березня)

Великокучурівська ДЮСШ – СЗОШ №22 «CHE-BASKET»

Герцаївська ЗОШ – Мамаївська ДЮСШ

Герцаївська ЗОШ – СЗОШ №22 «CHE-BASKET»

Великокучурівська ДЮСШ – Мамаївська ДЮСШ

3 тур (Мамаївці, 22 березня)

Герцаївська ЗОШ – Великокучурівська ДЮСШ

Мамаївська ДЮСШ – СЗОШ №22 «CHE-BASKET»

СЗОШ №22 «CHE-BASKET» – Великокучурівська ДЮСШ

Мамаївська ДЮСШ – Герцаївська ДЮСШ

Підгрупа «Б»

1 тур (Вижниця, 22 лютого)

Вижницька ДЮСШ – Новоселицька ДЮСШ – 20:0

Сокирянська ОТГ – Новодністровська ДЮСШ – 20:0

Новоселицька ДЮСШ – Новодністровська ДЮСШ – +:-

Вижницька ДЮСШ – Сокирянська ОТГ – 25:21

2 тур (Сокиряни, 14 березня)

Новодністровська ДЮСШ – Вижницька ДЮСШ

Новоселицька ДЮСШ – Сокирянська ОТГ

Новоселицька ДЮСШ – Вижницька ДЮСШ

Новодністровська ДЮСШ – Сокирянська ОТГ

3 тур (Новоселиця, 21 березня)

Новодністровська ДЮСШ – Новоселицька ДЮСШ

Сокирянська ОТГ – Вижницька ДЮСШ

Вижницька ДЮСШ – Новодністровська ДЮСШ

Сокирянська ОТГ – Новоселицька ДЮСШ

Дівчата (2005-2007 р.н., молодша група)

Підгрупа «А»

1 тур (Чернівці, 29 лютого)

СЗОШ №22 «CHE-BASKET» – Сторожинецька ДЮСШ – 87:18

Хотинська ДЮСШ – Новоселицька ДЮСШ – 21:29

Сторожинецька ДЮСШ – Новоселицька ДЮСШ – 11:43

СЗОШ №22 «CHE-BASKET» – Хотинська ДЮСШ – 85:23

2 тур (Хотин, 14 березня, субота)

Новоселицька ДЮСШ – СЗОШ №22 «CHE-BASKET»

Сторожинецька ДЮСШ – Хотинська ДЮСШ

Сторожинецька ДЮСШ – СЗОШ №22 «CHE-BASKET»

Новоселицька ДЮСШ – Хотинська ДЮСШ

3 тур (Новоселиця, 21 березня, субота)

Новоселицька ДЮСШ – Сторожинецька ДЮСШ

Хотинська ДЮСШ – СЗОШ №22 «CHE-BASKET»

СЗОШ №22 «CHE-BASKET» – Новоселицька ДЮСШ

Хотинська ДЮСШ – Сторожинецька ДЮСШ


Підгрупа «Б»

1 тур (Мамаївці, 22 лютого)

Мамаївська ДЮСШ – Кельменецька ДЮСШ – 2 – 78:17

Герцаївська ЗОШ – Кельменецька ДЮСШ – 1 – 43:19

Кельменецька ДЮСШ – 2 – Кельменецька ДЮСШ – 1 – 37:26

Мамаївська ДЮСШ – Герцаївська ЗОШ – 74:27

2 тур (Герца, 14 березня)

Кельменецька ДЮСШ – 1 – Мамаївська ДЮСШ

Кельменецька ДЮСШ – 2 – Герцаївська ЗОШ

Кельменецька ДЮСШ – 2 – Мамаївська ДЮСШ

Кельменецька ДЮСШ – 1 – Герцаївська ЗОШ

3 тур (Кельменці, 4 квітня)

Кельменецька ДЮСШ – 1 – Кельменецька ДЮСШ – 2

Герцаївська ЗОШ – Мамаївська ДЮСШ

Мамаївська ДЮСШ – Кельменецька ДЮСШ – 1

Герцаївська ЗОШ – Кельменецька ДЮСШ – 2